ART / Lithographs / Litograph in colors 9884277
nr 988 4277
LITOGRAPH IN COLORS
3 st Gösta Gustavsson, 300 upplaga, sheet: 65x49,
3 st Gösta Gustavsson, 300 upplaga, bladets mått: 65x49
SEK 350
Monday October 19 2015
at 18:41:24
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik